Novi Sad
01.03.2016.
13:27
Svratište za decu ulice dobilo je novu veš mašinu, koja je kupljena od novca prikupljenog na manifestaciji "Fish market open", održanoj 15. februara na Ribljoj pijaci.
  • novosadjan

    01.03.2016 17:20
    jesu li mašinu kupila ova dva direktora ili su došli samo da budu vidjeni i kažu koju "pametnu"
  • Milan

    01.03.2016 13:51
    Koliko
    Koliko je Borko napisao tekili na muzej grada, popio i pojeo zajedno sa satrapima, inače desničarima, bez vojne službe. bez vojnih knjižica i desničarima kojima je posao da po fejsbuku glume patriote i da kače zastave ili da iste dele nekim poštama gde rade zajedno i paratiziraju razni te njihove fele.
    Za novac koji su dale "firme" pod haračom Novosadskog DSSa mogla se uplatiti stipendija svakom napuštenom detetu, ja tvrdim.
    A vi ako ste novinari, tražite, istražite pa objavite.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna